Już otwarte!

Z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do naszej pierwszej restauracji typu take away w Katowicach przy ul. Bolesława Chrobrego 2!

O naszym menu

Podstawową bazą naszego menu jest koreański kurczak w glazurze 양념치킨

To cudownie soczyste kawałki udźca kurczaka w niebywale chrupiącej panierce oblane przepysznym sosem.

Drugim stałym elementem są koreańskie corn dogi 감자 핫도그

To parówka, ser albo kiełbaska zatopione w cieście drożdżowym i obtoczone w panierce z panko.

Menu

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu na www.fb.com/KoKoReaBAR lub składania zamówień przez portal Pyszne.pl

Nasi Goście o nas

Mateusz Zawislan profile picture
Mateusz Zawislan
3 lata temu
Super miejsce ,jedzenie oraz bardzo miła obsługa;)
Super miejsce. Bardzo miła obsługa 😊smacznie
Jedzenie super
Ceny adekwatne do porcji
Miła obsługa
10/10
Mnie to jakoś nie urzekło (corndog) ale każdy ma różne kubki smakowe .
Dam jeszcze szanse w kwestii tego kuraczka w glazurze dlatego z końcową oceną jeszcze się wstrzymam .

Trochę szkoda że nie posiadacie jakiegoś własnego autorskiego sosu,może by to lepiej wypadło.

Cenowo jest ok bo zestaw z frytkami wyszedl 20zł a się zapchałem .
Ada M profile picture
Ada M
3 lata temu
Smakowite jedzenie, przemiła obsługa, krótki czas oczekiwania, gorąco polecam 🔥
Tomasz Ibrom profile picture
Tomasz Ibrom
3 lata temu
Bardzo dobre jedzenie.
Menu krótkie, dwie czy trzy potrawy do wyboru. Wziąłem ryż z kurczakiem. Może nie wygląda na zdjęciu ale porcja jest ogromna. Bardzo smaczne!
Agata profile picture
Agata
3 lata temu
Bardzo super miejsce 🙂
Obsługa sympatyczna i miła.
Corn dogi smaczne i szybko podane. Kurczak w glazurze bardzo aromatyczny…naprawdę oddaje smak Korei.
Dość odważny ruch z lokalizacja ale jakże ciekawy. Życzę powodzenia
Julia Mizerska profile picture
Julia Mizerska
3 lata temu
Bardzo miłe miejsce i obsługa. Jedzenie bardzo smaczne i wydawane szybko, dobrze doprawione, nie ma się do czego przyczepić. Kurczak w glazurze bardzo smaczny, corn dogi tak samo. Corn dogi dostępne z parówką i serem, na osiedlu nie ma nic podobnego, godne polecenia 😊